logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
  • محصولی در سبد نیست.
بازی فراوانی با دسته چک ثروت

بازی فراوانی و ثروت را با دسته چک ثروت تجربه کنید

چند سالی بود که فیلم راز را نگاه می‌کردم و همیشه دنبال این بودم که چطور با استفاده از آموزش های این فیلم در زندگی‌ام تغییری ایجاد کنم.

هر بار که این فیلم را نگاه می کردم یک چیز جدید می دیدم یا یک جمله این فیلم توجه من را به خود جلب می‌کرد. این خیلی جالب بود که با یک بار دیدن این فیلم همه چیز را متوجه نشده بودم.

به مرور کتاب راز را هم خریدم و مطالعه کردم که دقیقا همان جملات فیلم راز را تکرار می‌کرد . این فیلم واقعا به من کمک کرد و در خیلی از جاهای زندگی دست من را گرفت و من را جلو برد تا توانستم به بخش مهمی از اهدافم برسم و کسب و کار خودم را تاسیس کنم.

یه روز در نمایشگاه کتاب، با کتابی جدید آشنا شدم. کتابی که اسمش مرا مجذوب خود کرد، کتابی به نام دسته چک ثروت. آشنایی با این کتاب مسیر جدیدی را برای من باز کرد.

نکته جالب این بود که من خیلی فیلم راز را دیده بودم ولی به این نکته از فیلم راز توجه نکرده بودم، دسته چک. دسته چکی که جک کنفیلد از آن استفاده کرده بود و به ثروت رسیده بود.

هدف دسته چک ثروت

دسته چک جادویی یک هدف دارد و آن این است که هر روز  توجه شما را از ناخواسته ها برداشته و روی خواسته ها متمرکز می‌کند. این بازی بی‌نظیر که به بازی فراوانی وثروت نیز مشهور است، توسط خانم استر هیکس (از عوامل فیلم راز) طراحی شده است که نتیجه فوق العاده ای در تغییر باور های مالی و کسب پول و ثروت دارد. این تمرین یکی از قدرتمندترین تمرین های سی دی راز (Secret CD) به حساب می‌آید.

بعد از مطالعه کتاب متوجه شدم این کتاب، تماما تمرینی است و بعد از خواندن آن، مجبور به اجرا کردن هستم، فقط تمرین و تمرین و تمرین. تمرین هایی که هر چه جلوتر می‌رفتم بیشتر به ذهنم فشار می آورد و باورهای مرا به سمت مثبت تغییر می‌داد. این تمرین مرا به فکر فرو برد و بعد به دنبال افرادی گشتم که از طریق این تمرین به ثروت رسیده بودند.

خیلی جالب بود جیم کری یکی از این افراد بود. جیم کری همان بازیگر مشهور سینما را میگویم؛ او هم این تمرین را انجام داده بود. رد پای این تمرین را در گفته های خیلی از اساتید دیدم و همه به این تمرین تاکید می‌کردند چون خودشان نتیجه گرفته بودند.

حتی در کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر، دولتمند آنی از روشی مشابه این، برای آموزش دولتمندی استفاده می‌کند و این نشان می‌دهد راه موفقیت مالی در دنیا فقط یک راه است که هر کس برای پیمودن آن همت و اراده داشته باشد می تواند به سعادت مالی برسد.

دوست دارم شما هم از این کتاب و تمرین آن استفاده کنید. می‌توانید این کتاب را از کتابفروشی ثروت تهیه کنید.
خرید دسته چک ثروت

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نویسنده این کتاب، می‌توانید از سایت دوست عزیزم جناب آقای ندیم ناظمی، بازدید کنید و داستان افرادی که با استفاده از این تمرین موفق شده اند را در آنجا ببینید.

می توانید داستان خودتان را هم پایین این صفحه در بخش دیدگاه ها بنویسید تا بقیه با خواندن آن انرژی بگیرند.

 

من هنوز که هنوزه این تمرین را انجام می‌دهم و هر چه جلوتر می‌روم دیدگاهم نسبت به دنیا بیشتر تغییر می‌کند و این باور در من بیشتر جلوه گر می‌شود که در دنیا از هر چیز به وفور وجود دارد و من لایق داشتن این فراوانی هستم.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال