logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
  • محصولی در سبد نیست.
ترجمه فارسی ایمیل های رابرت کیوساکی

سه نوع پول | ۲ آپریل ۲۰۱۹

من معتقدم سه نوع پول وجود دارد.

طلا : پول خدا.

دلار : پول دولت.

سپس جدیدترین نوع پول … ارزهای رمزنگاری شده که پول مردم است.

ارز رمزها برای دور زدن دخالت های دولت و حفاظت سرمایه ها در برابر تبهکاران باهوش و جلوگیری از فساد ایجاد شده اند و امیدوارم ثروت گسترده ای را به مردم جهان در منتقل کند. ارز رمزها به عنوان رابین هود عصر جدید ساخته شده اند.

این اتفاق، ثروت را از ثروتمندان نمی دزدد بلکه باعث می شود زمین بازی مسطح شود، بنابراین همه ما در کسب ثروت و موفقیت به یک اندازه شانس داریم.

در گذشته، نخبگان مالی (بانکداران، آقازاده ها و سیاستمداران) توانستند ثروتی را که در طی انقلاب های اقتصادی ایجاد شده است، به دست آورند.

در آن زمان با ارزش ترین شرکت ها مربوط به زیرساخت ها، منابع طبیعی و معادن بودند. موفقیت در سرمایه گذاری در کسب و کارهای تازه تأسیس به ندرت اتفاق می افتاد؛ اما امروزه یک انقلاب اقتصادی در حال بروز است و ارزهای رمزنگاری شده از دل این انقلاب متولد شده است!

این خبر بسیار خوبی است. بر خلاف اولین دوره زمانی عصر اینترنت، افراد سخت کوش و دارای اطلاعات صحیح می توانند از این انقلاب اقتصادی بهره مند شوند.

برخی از مردم باید قبول کنند که دولت، بیشتر نفع خود را در نظر می گیرد. این افراد اغلب به دنبال کردن مسیری نیاز دارند که پدر و مادرشان برای آنها تعیین کرده اند. اگر نیاز به پیروی از گذشته دارید، ارزهای رمزنگاری شده برای شما مناسب نیست.

اما لطفا آن را نادیده نگیرید. می توانید آن را نپذیرید یا روی آن سرمایه گذاری نکنید، اما از این امر غافل نشوید.

آینده شما و آینده خانواده تان به این مورد بستگی دارد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

طراحی سایت