logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
  • محصولی در سبد نیست
ترجمه فارسی ایمیل های رابرت کیوساکی

هر شخصی در چیزی در حال سرمایه گذاری است | ۸ اکتبر ۲۰۱۹

من معمولاً از افرادی که با آنها ملاقات می‌کنم، می‌پرسم که آیا آنها سرمایه گذار هستند؟ یا حتی به طور دقیق‌تر می‌پرسم، بیشترین نوع سرمایه گذاری هایشان را در چه مواردی انجام می‌دهند؟

یکی از متداول ترین پاسخ هایی که می‌شنوم اینست که: “من در حال حاضر سرمایه گذار نیستم.”

قصد من از این سؤال، شرمنده ساختن یا کوچک کردن افرادی که با آنها ملاقات می‌کنم، نیست. من همیشه دنیا را آن گونه که به نظر می آید نمی‌بینم. من این سوال را می‌پرسم تا افراد مختلف، از جمله شما را به چالش بکشانم.

حقیقتی که باید بپذیرید این است: همه آدم ها روی یک چیزی سرمایه گذاری می کنند؛ از جمله شما.

 

می‌بینید، زمانی که برای سرمایه گذاری صرف می‌کنید بیشتر از پولتان شما را درگیر می‌کند. پس سرمایه گذاری شامل وقت شما نیز می‌شود. بنابراین در مورد این سوال فکر کنید – در حال حاضر روی چه چیزی سرمایه گذاری می‌کنید؟ وقت شما کجا می‌رود؟ پول شما کجا می‌رود؟

اگر درسی وجود داشته باشد که خوانندگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول بخوبی بدانند، این است : دارایی بخرید.

پدر پولدار من به من یاد داد دارایی چیزی است که باعث ایجاد جریان نقدی مثبت می‌شود، چیزی که “پول در جیب شما قرار می‌دهد.” این درس بسیار مهمی است زیرا در غیر این صورت، فرصت شما برای افزایش جریان نقدی ماهانه یا کسب ثروت در دراز مدت، از دست خواهد رفت.

 

همانطور که قبلاً گفتم، قصد ندارم کسی که در چیزهای اشتباهی سرمایه گذاری کرده است را خجالت زده کنم. با این حال من شما را تشویق می‌کنم که زمان و پول خود را به گونه دیگری سرمایه گذاری کنید. در واقع، من دو منبع رایگان برای کمک به شما دارم.

اولین منبع، LIVESTREAM ماهانه من، این پنجشنبه است. من ۷ استراتژی را که در حال حاضر برای ایجاد جریان نقدی و ایجاد ثروت بلند مدت استفاده می‌کنم به اشتراک می‌گذارم. من معتقدم اگر همین اصول را در زندگی خود به کار ببندید، نتیجه هایی را خواهید دید که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. اگر هدف شما خروج از چرخه موشی و دستیابی به آزادی مالی واقعی است، این رویداد برای شما مناسب است.

 

دومین منبع اینکه می‌خواهم به شما یک دسترسی رایگان به راهنمای قدرتمندم، “روش RichDad برای به دست آوردن ثروت شخصی“، بدهم. شما می‌توانید به برخی از ایده هایی که باعث به چالش کشیدن آموخته های شما می‌شود، دسترسی داشته و من اسرار واقعی را به شما یاد خواهم داد که از نظر مالی راحت شده یا حتی ثروتمند شوید.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

دیدگاه
اسم
Email
وبسایت

طراحی سایت