logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
  • محصولی در سبد نیست.
بیمه عمر - معلم

چرا یک معلم به بیمه عمر ( بیمه زندگی ) نیاز دارد

معلمی، پر استرس‌ترین حرفه و کلی حرف فرو خورده

سلام معلم
میدونم که شغلی پر از فرسودگی، استرس و البته کم درآمد داری …
ممکنه باورش برای خیلی‌ها سخت باشه اما تدریس یکی از سه حرفه پر استرس در دنیاست !
میدونم که استرس شغلی و فرسودگی شغلی در بین معلمان، تا چه حد سلامت روانی آنان را به خطر می‌اندازد؟
میدونم باورش برای هر کسی ممکن نیست اما اصلی ترین دلیل ایجاد استرس برای معلمان، دانش آموزان هستند! چون معلمی تنها شغلی است که شما در آن با گروهی رودرو هستید که میخواهند هر کاری کنند تا شما شکسته شوید و این معلمی را بسیار استرس‌زا می کند
خیلی‎ها ممکنه ندونند اما ایستادن‌های طولانی باعث پا درد و مشکلات مفصلی برای تو خواهد شد که در نهایت ممکن است منجر به واریس، کمردرد و درد زانو شود.
من کاملا درک می‌کنم که با درآمد سالانه کمتر از ۵ هزار دلار برای شغل معلمی در ایران به نسبت حقوق دو برابری معلمانی در کشورهایی مثل ترکیه، کلمبیا و مکزیک که کمترین حقوق معلمی را در جهان میگیرند، یعنی چه !
خیلی‌ها باورش براشون سخته که گرفتگی صدا و التهاب حنجره چقدر باعث آزار تو در حین تدریس میشه به خصوص اینکه یک معلم در مقطع ابتدایی باشی!

تمام مشکلات روحی و جسمی یک معلم بعد از ۳۰ سال خدمت

همه اینهایی که خوندیم رو می‌‎دونم اما تو هم میدونی که …

میدونی که حدود ۲۰ درصد جمعیت ایران یعنی چیزی حدود ۱۶ میلیون نفر، مبتلا به آرتروز زانو هستند و شغل معلمی به دلیل شرایط خاص کاری خودش یکی از مستعدترین قشرهای جامعه برای ابتلا به این بیماری هستند؟

میدونی که حجم کار زیاد معلمی عامل ۸۷٫۳ درصدی در ایجاد استرس هست و این استرس حدود ۱۷درصد خطر سکته مغزی و ۲۵ درصد احتمال بروز حمله قلبی یا مُردن در نتیجه مشکلات قلبی را افزایش خواهد داد؟

میدونی حدود ۳۳٫۵ درصد از معلمان به دلیل عوامل استرس‌زا که از مهمترین اونها دانش‌آموزان و مسائل مربوط به آنهاست، دچار اختلالات روانی هستند!؟

میدونی که نگرانی معلمان از کمی حقوق و مزایا نقش ۸۸٫۳ درصدی در ایجاد استرس‌های زندگی اونها داره که با افزایش ۶ تا ۱۲ درصد حقوق و مزایای معلمان (برای سال ۹۷) در مقابل تورم بیشتر از ۲۰درصدی، این نگرانی رو در زندگی تو مادام العمر خواهد کرد!؟

اینم میدونی که مطالعات نشان داده، فرسودگی شغلی که یکی از علت‌های اون استرس کاری در معلمان است و بیشتر در معلمان ابتدایی کم و بیش مشاهده می‌شود، بطوری که ۶۵٫۸ درصد از معلمان فرسودگی شغلی خفیف، ۲۶٫۵ درصد فرسودگی شغلی متوسط و ۳٫۳ درصد فرسودگی شغلی شدید را تجربه کرده اند و تنها ۴٫۴ درصد افراد (گروه نمونه) فرسودگی شغلی را تجربه نکرده‌اند.

این فرسودگی شغلی می‌تواند باعث احساس شکست و شک نسبت به خود، از دست دادن انگیزه و احساس بی کسی دائم شود.

بهترین راهکار کاهش عوارضی که خوانده اید، چیه؟

حالا اگر دانسته‌هامون رو کنار هم بگذاریم به این نتیجه می‌رسیم که تو قطعاً نیازمند یک راهکار امن هستی تا به آرامش برسی و دیگه نگران روزهای پیش رو نباشی!

راهکاری که نگذاره دور از جونت برای درمان یک بیماری اجباری به خاطر کار و محیط کاریت، تمام درآمد ماهیانه و حتی پس انداز سالها کار کردنت برای درمان یک بیماری به هدر بره! بلکه باعث بشه علاوه بر اینکه تو رو در برابر مخاطرات شغلیت محافظت کنه، امتیازات خوبی رو هم برای تو داشته باشه

مثلاً اینکه :

هزینه های درمانی بیماری های خاص مثل سرطان، انواع سکته ها و جراحی قلب و پیوند اعضا رو به جای تو پرداخت کنه

هزینه حوادث و غرامت نقص عضو و از کارافتادگی احتمالی رو تمام و کمال بهت پرداخت کنه

خدای نکرده اگر یک روز که هیچ وقت قرار نیست بیاد به هر علتی از این دنیا بری، بابت جبران نبودنت غرامت بزرگی رو به خانواده و بازمانده هات پرداخت کنه

تازه زودتر از رسیدن دوران بازنشستگی، سرمایه بزرگی رو بعد از چند سال یک جا به حساب بانکی تو واریز کنه تا بتونی برای سپری کردن دوران بازنشستگی و کهولت و ناتوانی ازش استفاده کنی و دغدغه اون روزها رو نداشته باشی

وام‌های متوالی آن هم بدون سند، ضامن و وثیقه به تو پرداخت کنه تا بتونی برای هزینه های ناخواسته پیش روی تو در زندگی و حتی برای یک مسافرت دلچسب و دوری از محیط کار پر استرس ازش استفاده کنی

و همه اینها رو یک سازمان بزرگ دولتی و مورد قبول نهادهای بین المللی به اسم بیمه مرکزی برای تو گارانتی کنه

برای اینکه با معجزه پیشنهاد منحصر به فرد ما برای پیشرفت در کار و زندگی خودت آشنا بشی و نگرانی­‌های آینده­ات کمتر و کمتر بشوند ما به عنوان یک مشاور امین برای یک سرمایه­‌گذاری مطمئن و تضمین شده در کنار تو تا انتهای راه هستیم.
اگر می خواهی بیشتر درباره پیشنهادم صحبت کنیم با من تماس بگیر …
رضا کارگزار  ۰۹۱۵۳۲۵۸۱۹۹
اطلاعات نماینگی من
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

طراحی سایت