logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
  • محصولی در سبد نیست.
بیمه عمر - پرستار

چرا یک پرستار به بیمه عمر ( بیمه زندگی ) نیاز دارد

مراقبت از آنان که مراقبت می‌کنند ...

سلام پرستار
میدونم که شغل پر استرس، سخت و پر زحمتی داری …
میدونم دست و پنجه نرم کردن با خطرات ابتلا به بیماری های خطرناکی مثل ایدز، هپاتیت، آنفلوآنزا و همین طور آسیب های جسمی و صدمات مزمن ناشی از استرس و فشار کار شبانه روزی چقدر باعث آزردگی تو می‌شود.
میدونم که هر روزه خطرات زیادی شامل تماس با پاتوژن های منتقله از راه خون و سایر عوامل شیمیایی، روانی، اجتماعی، فیزیکی و ارگونومی، تو و همکارانت را تهدید می‌کند.
میدونم که بروز تنها یک خطای پرستاری ناشی از خستگی کار زیاد و یا کم خوابی شیفت های کاری میتونه باعث از دست رفتن شغلت برای همیشه بشه
میدونم که کار روزانه سخت تو همراه با خطرات ناشی از تابش اشعه X، رادیو ایزوتوپ، دستگاه‌های رادیولوژی و رادیوگرافی و MRI، چقدر به سلامت تو آسیب می رساند.
میدونم که حدود ۹۰ درصد از پرستاران در محیط کار خشونت های کلامی و ۳۰ درصد هم خشونت فیزیکی را تجربه می‌کنند.
و در پایان اینکه میدونم بازنشستگان این حرفه، از کار افتاده ترین بازنشستگان کشور به شمار می‌روند.

تمام سختی‌هایی که شاید ندانی می توانند تو را به راحتی از پا در بیاورند

همه اینها رو می‌‎دونم اما چیزایی هم هست که شاید ندونی و من بهت میگم …
میدونی که استرس و عوامل ناشی از شب‌کاری در شغل تو باعث شده که در حدود ۷۰ درصد از پرستاران بعد از ۱۲ سال کار دچار آسیب‌های شغلی از جمله صدمات فیزیکی، حمله‌های کلامی، استرس، اضطراب، نگرانی، بی‌خوابی و افسردگی بشوند؟
میدونی که فشار کاری زیاد در شغل تو علاوه بر اینکه باعث ۶۸٫۹ درصد از استرس‌های تو هست، در ۴۲٫۳ درصد از موارد، باعث بروز خطای دارویی می‌شود و بروز این خطا می تواند آینده و امنیت شغلی تو را به خطر بیاندازد؟
میدونی که خواب ناکافی در شغل تو علاوه بر اینکه باعث ۶۴٫۱ درصد از استرس‌ها در زندگی تو هستند، سبب بروز نارسایی و حمله قلبی، فشار خون بالا و سکته مغزی می شود؟
میدونی که فشار کاری بالا در شغل تو باعث افزایش ۴۰ درصدی ابتلای تو به فیبریلاسیون دهلیزی(AF) می‌شود که می‌تواند در نهایت احتمال ابتلا به سکته مغزی را در زندگی تو پنج برابر کند؟
میدونی که زنانی که در طول شب کار می‌کنند ۱٫۵ برابر خانم‌های شاغل در روز به سرطان سینه مبتلا می‌شوند و در مورد آقایانی که شیفت کاری چرخشی دارند نسبت به آن‌هایی که شیفت ثابت روزانه دارند ۴ برابر بیشتر به سرطان پروستات مبتلا می‌شوند؟

حالا باید چه کار کنی تا زندگی شیرینی داشته باشی!؟

حالا اگر دانسته‌هامون رو کنار هم بگذاریم، به این نتیجه می‌رسیم که تو قطعاً نیازمند یک راهکار امن هستی تا به آرامش برسی و دیگه نگران روزهای پیش رو نباشی!
راهکاری که نگذارد دور از جونت، برای درمان یک بیماری اجباری به خاطر کار و محیط کاریت، تمام درآمد ماهیانه و حتی پس انداز سالها کار کردنت برای درمان یک بیماری به هدر بره، بلکه باعث بشه علاوه بر اینکه تو رو در برابر مخاطرات شغلیت محافظت میکنه، امتیازات خوبی را هم برای تو داشته باشه
مثلاً اینکه :
هزینه های درمانی بیماری های خاص مثل سرطان، انواع سکته ها و جراحی قلب و پیوند اعضا رو به جای تو پرداخت کنه
هزینه حوادث و غرامت نقص عضو و از کارافتادگی احتمالی رو تمام و کمال بهت پرداخت کنه
خدای نکرده اگر یک روز که هیچ وقت قرار نیست بیاد به هر علتی از این دنیا بری، بابت جبران نبودنت غرامت بزرگی رو به خانواده و بازماندگانت پرداخت کنه
تازه زودتر از رسیدن به دوران بازنشستگی، سرمایه بزرگی رو بعد از چند سال یکجا به حساب بانکی تو واریز کنه تا بتونی برای سپری کردن دوران بازنشستگی و کهولت و ناتوانی ازش استفاده کنی و دغدغه آن روزها رو نداشته باشی
وام‌های متوالی آن هم بدون سند، ضامن و وثیقه به تو پرداخت کنه تا بتونی برای هزینه های ناخواسته پیش روی تو در زندگی و حتی برای یک مسافرت دلچسب و دوری از محیط کار پر استرس ازش استفاده کنی
و همه اینها رو یک سازمان بزرگ دولتی و مورد قبول نهادهای بین المللی به اسم بیمه مرکزی برای تو گارانتی کنه

برای اینکه با معجزه پیشنهاد منحصر به فرد ما برای پیشرفت در کار و زندگی خودت آشنا بشی و نگرانی­‌های آینده­ات کمتر و کمتر بشوند ما به عنوان یک مشاور امین برای یک سرمایه­‌گذاری مطمئن و تضمین شده در کنار تو تا انتهای راه هستیم.
اگر می خواهی بیشتر درباره پیشنهادم صحبت کنیم با من تماس بگیر …
رضا کارگزار  ۰۹۱۵۳۲۵۸۱۹۹
اطلاعات نماینگی من
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

طراحی سایت