logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
  • محصولی در سبد نیست.
بیمه عمر - پزشک

چرا یک پزشک به بیمه عمر ( بیمه زندگی ) نیاز دارد

مراقبت از آنان که مراقبت می‌کنند ...

سلام پزشک
میدونم که شغل پر مخاطره، سخت و پر زحمتی داری …
میدونم دست و پنجه نرم کردن با خطرات ابتلا به بیماری‌های خطرناکی مثل ایدز، هپاتیت، آنفلوآنزا و همین طور آسیب‌های جسمی و صدمات مزمن ناشی از استرس و فشار کار شبانه روزی چه قدر باعث آزردگی شما میشه
میدونم که هر روزه خطرات زیادی شامل تماس با پاتوژن‌های منتقله از راه خون و و سایر عوامل شیمیایی، روانی، اجتماعی، فیزیکی و ارگونومی، تو و همکاران شما را تهدید می‌کند.
میدونم که بروز تنها یک خطای پزشکی ناشی از خستگی کار زیاد و یا کم‌خوابی شیفت‌های کاری میتواند باعث از دست رفتن شغل شما برای همیشه بشود.
میدونم که کار روزانه سخت شما همراه با خطرات ناشی از تابش اشعه X، رادیو ایزوتوپ دستگاه‌های رادیولوژی و رادیوگرافی و MRI، چقدر می‌تواند به سلامت شما آسیب برسانند.
میدونم که درآمد سالانه یک پزشک در کشورهایی مانند آمریکا ۱۷۶ هزار دلار و انگلستان ۱۸۳ هزار دلار هست در حالیکه در ایران ۰٫۷۵ درصد متوسط سالانه در جهان یک پزشک درآمد دارد!

همه آنچه که می تواند آینده تو را تهدید کند

اما آیا تو هم می‌دونی …
آیا میدونی در حال حاضر بین ۸ تا ۱۲ هزار پزشک جوان کشور بیکار هستند که به خاطر نبود شغلی در این زمینه مجبور شده‌اند به فعالیت ‌های دیگری رو بیاورند؟
ببینم میدونی که ۲۰ درصد پزشکان عمومی از وضعیت معیشتی خود رضایت ندارند؟ بطوری که حدود ۵ هزار نفر از پزشکان عمومی و ۵ هزار نفر از پزشکان متخصص به دلیل نارضایتی از شغل خود ناگزیر به شغل‌های دیگری روی آورده اند!!؟
البته حتماً میدونی که ۱۸٫۷ درصد پزشکان به نوعی با بیماران مبتلا به HIV در تماس هستند و ۴۵٫۹ درصد پزشکان حداقل یکبار با سر سوزن آلوده، مجروح شده‌اند!؟
شاید باورش برای شما سخت باشه که شایع‌ترین مشکل پزشکان، استرس وابسته به شغل‌شان است که شیوع آن در پزشکان ۷۵٫۷ درصد می باشد!   علت این همه استرس، زیادی ساعات کار و شلوغی فضای بیمارستان هاست.
حتماً میدونی که این استرس ها می‌توانند به عنوان یکی از عوامل بروز خطاهای پزشکی به حساب آید و در نهایت منجر به تشکیل پرونده در مراجع قضایی شود؛ به شکلی که تنها در ۷ ماهه نخست سال ۹۶، ۳ هزار و ۷۰۸ مورد پرونده در پزشکی قانونی واصل شده که یک هزار و ۵۰۳ مورد از آنها محکوم به قصور شدند!!
این رو هم آیا میدونستی که شایع‌ترین مشکلات وابسته به شغل پزشکی به ترتیب، استرس با ۶۰٫۱ درصد، پاشیدن خون به پوست ۵۱ درصد، تهاجم و بی احترامی از طرف بیماران ۲۱٫۲ درصد، واکنش پوستی ۱۹٫۲ درصد، اختلال خواب ۱۵٫۲ درصد، پاشیدن خون به مخاط ۱۳٫۱ درصد و استفاده از داروهای آرام بخش ۴٫۵ درصد است که برای مقابله با استرس های شغلی از داروهایی همچون دیازپام، اگزازپام یا کلردیازپوکساید استفاده می کنند؟

آینده برای پزشکان هم روشن است به شرط اینکه ...

حالا اگر دانسته‌هامون رو کنار هم بگذاریم به این نتیجه می‌رسیم که قطعاً نیازمند یک راهکار امن هستی تا به آرامش برسی و دیگه نگران روزهای پیش رو نباشی!
راهکاری که نگذارد برای درمان یک بیماری اجباری به خاطر کار و محیط کاری، تمام درآمد ماهیانه و حتی پس انداز سالها کار کردن را برای درمان یک بیماری به هدر بدهی! بلکه باعث شود علاوه بر اینکه تو را در برابر مخاطرات شغلی محافظت می‌کند، امتیازات خوبی را هم برای تو در بر داشته باشد
مثلاً اینکه :
هزینه های درمانی بیماری های خاص مثل سرطان، انواع سکته ها و جراحی قلب و پیوند اعضا رو به جای شما پرداخت کنه
هزینه حوادث و غرامت نقص عضو و از کارافتادگی احتمالی رو تمام و کمال به شما پرداخت کند
اگر هم یک روز که هیچ وقت قرار نیست بیاد به هر علتی از این دنیا بروید، بابت جبران نبودن شما غرامت بزرگی رو به خانواده و بازمانده هاش شما پرداخت کند
تازه زودتر از رسیدن دوران بازنشستگی، سرمایه بزرگی رو بعد از چند سال یک جا به حساب بانکی شما واریز کند تا بتوانید برای سپری کردن دوران بازنشستگی و کهولت و ناتوانی از آن استفاده کنید و دغدغه آن روزها رو نداشته باشید
وام‌های متوالی آن هم بدون سند، ضامن و وثیقه به شما پرداخت کند تا بتوانید برای هزینه های ناخواسته پیش روی در زندگی و حتی برای یک مسافرت دلچسب و دوری از محیط کار پر استرس از آن استفاده کنید
و همه اینها رو یک سازمان بزرگ دولتی و مورد قبول نهادهای بین المللی به اسم بیمه مرکزی برای شما گارانتی کند

برای اینکه با معجزه پیشنهاد منحصر به فرد ما برای پیشرفت در کار و زندگی خودت آشنا بشی و نگرانی­‌های آینده­ات کمتر و کمتر بشوند ما به عنوان یک مشاور امین برای یک سرمایه­‌گذاری مطمئن و تضمین شده در کنار تو تا انتهای راه هستیم.
اگر می خواهی بیشتر درباره پیشنهادم صحبت کنیم با من تماس بگیر …
رضا کارگزار  ۰۹۱۵۳۲۵۸۱۹۹
اطلاعات نماینگی من
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

طراحی سایت