logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
  • محصولی در سبد نیست.
بیمه عمر - پلیس

چرا یک پلیس به بیمه عمر ( بیمه زندگی ) نیاز دارد

مراقبت از آنان که از جان گذشته‌اند ...

سلام پلیس
میدونم که شغل پر استرس، خطرناک و البته پر تنشی داری …
ممکنه باورش برات خیلی سخت باشه ولی در مطالعاتی که در انگلستان انجام شد، شغل پلیس رو به عنوان خطرناک ترین شغل معرفی کردند!
من میدونم شغل پلیس هم‌سطح شغل پر فشاری مثل کنترل ترافیک هوائی هست، اما شغل پلیس رو به عنوان پر فشارترین شغل شناسائی نکرده اند!
میدونم مأموریت های طولانی مدت، عدم امکان تماس تلفنی با اعضای خانواده در شرایط خاص مأموریتی و نگرانی های امنیتی و … تنها بخشی از مشکلاتی یک پلیسِ خانواده دوست و البته وظیفه شناس است.
اینم میدونم پلیس در برخورد مستمر با افراد مختلف جامعه، از هر قشر و فرهنگ و طبقه آن هم در موقعیتهای حساس و پرخطر، میتونه زمینه ساز بروز تنش‌های روحی و روانی در نیروی پلیس بشه.
میخوام این رو بگم که به طور کلی منزلت اجتماعی پلیس همانند منزلت شغلی اش در ایران در سطح متوسط و حدود ۵۰ امتیازه که متأسفانه روند نزولی رو طی کرده!

همه آنچه که می تواند آینده تو را تهدید کند

اما تو هم میدونی …
تو میدونی که طبق آخرین بررسی‌ها در مورد منزلت شغلی و اجتماعی پلیس ایران در سال ۱۳۵۶ برابر ۷۹.۳، در سال ۷۴ برابر ۷۰.۴۵ و در سال ۸۴ برابر با ۶۴.۴۲ امتیاز بوده؟
میدونی تأثیر مسایل جانبی مثل مسایل مدیریتی، اجتماعی و اقتصادی بر مردم و بر پلیس، ماهیت خطرپذیری این شغل را زیاد کرده، به طوری که استرس های شغلی پلیس می‌تونه منجر به ایجاد مشکلات متعدد قلبی و عروقی بشه و از طرفی طبق مطالعات انجام شده در سال ۹۵ نشان داده که ۳۹ درصد مرگ و میر در ایران به علت بیماریهای قلبی و عروقی بوده!
اینم میدونی که طبق بررسی های به عمل اومده، غلظت الیاف “آزبست” در هوای تنفسی مأموران راهنمایی و رانندگی در میادین شهر تهران نشان داده که مواجهه شغلیِ پلیس با این آلاینده، چیزی در حدود ۴ برابر غلظت اندازه گیری شده در هوای عمومی تهرانه که این موضوع در بسیاری از کلانشهرهای کشور هم قابل تعمیم هست.
میدونستی که بیش از ۱۰ درصد افسرانی که شب کار هستن (از هشت تا یازده شب) در معرض آسیب‌هایی قرار دارند که برای از میان رفتن اون آسیب‌ها بیش از ۹۰ روز مرخصی لازم دارند!؟
میدونی متخصصان بعد از بررسی سن و جنسیت افسران (شب کار) فهمیدند میزان آسیب های طولانی مدت ناشی از بیدار ماندن این افراد سه برابر بیشتر از همکاران شیفت صبح هست! در واقع فشار روانی در شیفت شب خیلی بیشتره و فرد رو بعد از مدتی زمین‌گیر می کنه!
پس اینم رو بهت بگم که مهم ترین عوامل استرس زا در شغل پلیس، مشکلات منطقه ای و اجتماعی یا به عبارتی مشکلاتی است که وابسته به شرایط اقلیمی و جغرافیایی منطقه هستند. این مشکلات بالاترین رتبه را به عنوان عوامل استرس زا در این شغل به خود اختصاص داده‌اند!
آیا اینم رو هم میدونی که یکی از عارضه های عمده، ناشی از فشار روانی شغل پلیس بروز اختلال P.T.S.D (اختلالات رفتاری) هست که این اختلال شایع ترین عوارض ناشی از فشار روانی شغل نظامی‌گری هست! یکی دیگه از عارضه‌های این شغل طبق تحقیقاتی که روی ۱۸۰ افسر انجام شد این بود که هر چه فشار روانی شغلی بیشتر می‌شود رضایتمندی شغلی در همان راستا کمتر شده در نتیجه تمایل به کنارگیری از حرفه بیشتر افزایش پیدا می‌کند

باید برای آینده زندگی یک پلیس، یک راه خوب باشد

حالا اگر موضوعات ذکر شده رو کنار هم بگذاریم به این نتیجه می‌رسیم که تو قطعاً نیازمند یک راهکار مطمئن هستی تا به آرامش دست پیدا کنی و دیگه نگران روزهای پیش رو نباشی!
راهکاری که نگذاره دور از جونت برای درمان یک بیماری اجباری به خاطر کار و محیط کاریت، تمام درآمد ماهیانه و حتی پس انداز سالها کار کردنت برای درمان یک بیماری به هدر بره! بلکه باعث بشه علاوه بر اینکه تو رو در برابر مخاطرات شغلیت محافظت کنه، امتیازات خوبی رو هم برای تو داشته باشه
مثلاً اینکه :
هزینه های درمانی بیماری های خاص مثل سرطان، انواع سکته ها و جراحی قلب و پیوند اعضا رو به جای تو پرداخت کنه
هزینه حوادث و غرامت نقص عضو و از کارافتادگی احتمالی رو تمام و کمال بهت پرداخت کنه
خدای نکرده اگر یک روز که هیچ وقت قرار نیست بیاد به هر علتی از این دنیا بری، بابت جبران نبودنت غرامت بزرگی رو به خانواده و بازمانده هات پرداخت کنه
تازه زودتر از رسیدن دوران بازنشستگی، سرمایه بزرگی رو بعد از چند سال یک جا به حساب بانکی تو واریز کنه تا بتونی برای سپری کردن دوران بازنشستگی و کهولت و ناتوانی ازش استفاده کنی و دغدغه اون روزها رو نداشته باشی
وام‌های متوالی آن هم بدون سند، ضامن و وثیقه به تو پرداخت کنه تا بتونی برای هزینه های ناخواسته پیش روی تو در زندگی و حتی برای یک مسافرت دلچسب و دوری از محیط کار پر استرس ازش استفاده کنی
و همه اینها رو یک سازمان بزرگ دولتی و مورد قبول نهادهای بین المللی به اسم بیمه مرکزی برای تو گارانتی کنه

برای اینکه با معجزه پیشنهاد منحصر به فرد ما برای پیشرفت در کار و زندگی خودت آشنا بشی و نگرانی­‌های آینده­ات کمتر و کمتر بشوند ما به عنوان یک مشاور امین برای یک سرمایه­‌گذاری مطمئن و تضمین شده در کنار تو تا انتهای راه هستیم.
اگر می خواهی بیشتر درباره پیشنهادم صحبت کنیم با من تماس بگیر …
رضا کارگزار  ۰۹۱۵۳۲۵۸۱۹۹
اطلاعات نماینگی من
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

طراحی سایت