logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
 • محصولی در سبد نیست
ترجمه فارسی ایمیل های رابرت کیوساکی

چگونه از طوفان ارز رمزها ثروتمند شویم | ۸ سپتامبر ۲۰۱۹

هنگامی که من برای آموزش پرواز در فلوریدا مستقر شدم، اولین چیزی که آنها به ما یاد دادند مربوط به پرواز نبود، بلکه این بود که چگونه در طوفان زنده بمانیم.

این چیزی است که آنها در مورد طوفان ها به کلاس پرواز من گفتند: ابتدا، طوفان ها با شدت زیادی آسمان و زمین را به دست می‌گیرند و باعث ایجاد هرج و مرج کامل می‌شوند! سپس شما به مرکز طوفان می‌روید و استراحت می‌کنید و فکر می‌کنید که به بزرگترین قسمت رسیده اید و ظاهرا چیز بزرگی نیست. سپس بووم! مرحله آخر می آید و همه چیز را مختل می‌کند! همه چیز!

این دقیقاً همان چیزی است که امروز در دنیای پول در حال اتفاق افتادن است.

پول های رمزنگاری شده ای آمدند که توسط بیت کوین طراحی شده اند. آنها باعث هیجان زیادی شدند و دنیای مالی را منفجر کردند. همه باید وارد می‌شدند! کارمندان فروشگاه ناگهان ثروتمند شدند و کار خود را ترک کردند! والدین شغل خود را ترک کردند. پزشکان، افسران پلیس، همه کسانی که ارز رمزنگاری شده خریده بودند، شبیه یک نابغه بودند تا اینکه مرکز طوفان فرا رسید و همه چیز را آرام کرد.

بیت کوین از قیمت هر واحد ۲۰ هزار دلار به ۴ هزار دلار رسید. والدین، ​​پلیس، پزشکان، همه شروع به التماس برای کار خود کردند. آنها پول های رمزنگاری خود را فروختند و سر خود را بین پاهایش گذاشتند و همه غنایم، زمین های حاصلخیز، ثروت واقعی را برای سرمایه گذاران حرفه ای باقی گذاشتند.

من درباره ارزهای رمزنگاری (هنوز) چیز زیادی نمی دانم، اما رفتارهای سرمایه گذاران حرفه ای را می‌فهمم. همان سرمایه گذاران حرفه ای که قبل از این سرمایه گذاری نمی‌کردند، اکنون بطور مخفیانه و بی سر و صدا در حال خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده هستند. چرا؟ زیرا آنها می‌دانند که آخرین مرحله طوفان هنوز در راه است. مرحله ای که به طور دائم کل جهان مالی را مختل می‌کند و به نظر می‌رسد که حق با آنهاست.

جف وانگ، مردی است که وقتی می‌خواهم بازارهای ارز رمزنگاری شده را درک کنم، به او رجوع می‌کنم، این مسئله را برای من اینگونه توضیح داد: در حالی که طوفان در حال آرام شدن بود، بزرگترین بازیکنان جهان در حال بازآفرینی بزرگترین بازار رمزنگاری جهان تاکنون بودند!

بانک مرکزی روسیه شروع به کار بر روی برنامه هایی برای تأسیس ارز رمزنگاری شده با پشتوانه طلا برای جلو انداختن کشور خود و پایین آمدن ارزش دلار آمریکا کرد.

گزارشی که اخیراً توسط وب سایت Financial Times انجام شده است نشان می‌دهد که بانک جهانی و صندوق بین المللی پول (IMF) برای راه اندازی یک شبکه خصوصی بلاک چین در حال همکاری هستند.

بانک جهانی با راه اندازی اولین بورس جهانی مبتنی بر بلاک چین، فناوری رمزنگاری را به بازار اوراق بهادار آورده است. بازار اوراق بهادار بزرگترین بازار جهان است!

آیا اسناد بیشتری می‌خواهید که متوجه شوید اکنون سرمایه گذاران حرفه ای مخفیانه فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده اند؟ شرکت سرمایه گذاری Fidelity اکنون زمینه تجارت پول های رمزنگاری را برای مشتریان مؤسسه خودش فراهم کرده است.

پس وقتی که طوفان شد کجا بودی؟ و اکنون کجا هستی؟ مخفی شدی یا در حال یادگیری و آمادگی برای سودآوری هستی؟

اگر نقشه شما این است که هیچ کاری انجام ندهید، اصلا قابل قبول نیست. درغیر این صورت باید بسیار مراقب باشید که از چه کسی یاد می گیرید.

به همین دلیل من از جف وانگ استفاده می کنم. جف و تیمش به طور مستقیم با مدیر عاملان بلاک چین، رهبران فکری و سیاست گذاران کشورهای اصلی و بانک های بزرگ همکاری می‌کنند. او در خط مقدم طوفان ارز رمزنگاری شده زندگی می‌کند و وقتی نوبت به طوفان برسد، سود بالقوه بسیار زیادی به همراه خود خواهد آورد.

۲ Comments
 • Posted at ۱۶:۵۱, ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

  سلام
  ممنون از مطالب آموزنده
  طبق گفته آقاى کیوساکى باید مراقب باشیم که از چه کسى یاد میگیریم..
  شما چه کسى را براى آموزش کار با ارزهاى رمزنگارى شده پیشنهاد میکنید؟
  ممنون

  • Posted at ۱۱:۰۶, ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

   سلام و عرض ادب
   در باشگاه کش فلو اساتید خوبی داریم که این موضوع را تدریس میکنند حتی برخی از اعضا در حال حاضر در این موضوع سرمایه گذاری نیز می کنند که می توانید از تجربه آنها استفاده کنید.

   شاد باشید

ارسال یک نظر

دیدگاه
اسم
Email
وبسایت

طراحی سایت