logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
 • محصولی در سبد نیست.
کتاب های رابرت کیوساکی را بیشتر بشناسیم

کتاب های رابرت کیوساکی را بهتر بشناسیم

کمی درباره رابرت کیوساکی و کتاب هایش

رابرت کیوساکی یک اقتصاد دان پیشرو و صاحب تئوری‌ های نوآورانه اقتصادی در دنیاست. او کارآفرین، مربی و سرمایه گذاری است که معتقد است که جهان نیاز به کارآفرینان بیشتری دارد. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه ‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده‌ است. میلیون‌ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانه رابرت کیوساکی توانسته‌ اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی خیره‌ کننده‌ای در جهان دست یابند.

از جمله ویژگی‌های بارز تفکرات و نظریات کیوساکی می‌توان به کاربردی بودن آنها و ارتباط فوق‌ العاده این نظریات با زندگی واقعی افراد جامعه است. شاخص‌ های متعدد رابرت کیوساکی و کتاب‌های پر فروش وی توانسته ‌است تحسین بزرگانی چون آنتی رابینز و دونالد ترامپ را برانگیزد. همچنین او مؤسس شرکت rich dad و مدرس مسائل مربوط به آموزش‌های امور مالی شخصی است که توانسته با ارائه روش‌ها و استراتژی ‌های جدید، مفاهیم جدیدی از دنیای تجارت را به همگان معرفی کند.

در اغلب کتاب‌ها و سخنرانی‌های او دیده‌ ایم که دربارهٔ پول به عنوان تنها عامل «حفظ ارتباط» افراد در دنیا با یکدیگر جملات و کلمات بسیار زیبا و جالبی بر زبان می‌آورد. او به خاطر فن بیان بسیار خوب و صریح، موفق به برگزاری کلاس ‌های آموزشی و سخنرانی‌های متعدد در جای ‌جای دنیا شده‌است و امروز همه، او و پدر پولدارش را که بزرگ‌ ترین راهنمای زندگی‌ اش بوده‌ است می‌شناسند.

کتاب‌های رابرت به خاطر سلاست و روان بودن ‌شان درعرض مدت کوتاهی به ۵۱ زبان زنده دنیا ترجمه شده و امروزه در ۱۰۹ کشور جهان در دسترس هستند.

رابرت کیوساکی به خاطر سه کتاب خود در صدر پرفروش ترین ها قرار گرفت :

 “پدر پولدار ، پدر بی پول

چهار راه پولسازی

راهنمای سرمایه گذاری موفق

هر سه کتاب ذکر شده در بالا، جزو ۱۰ کتاب پرفروش سال قرار گرفتند.

کتاب پدر پولدار پدر بی پول رابرت کیوساکی

مهم‌ ترین کتاب او به نام «پدر پولدار» به تعداد بیش‌از ۲۷ میلیون بار به چاپ رسیده و در همه جای دنیا به چشم می‌خورد. در سال ۲۰۰۵ رابرت به عنوان یکی از ۲۵ نویسنده برتر دنیا انتخاب شد و توانست سری جدید کتاب‌های خود را با علاقه و اشتیاق بیشتری بنویسد و درعرض مدت کوتاهی به چاپ برساند. او در سال ۲۰۰۶ موفق شد با همراهی دونالد ترامپ، دو کتاب خود به نام‌های «چرا می‌خواهیم شما هم ثروتمند شوید» و «دو مرد یک پیام» را بنویسد. آخرین کتاب های او عبارتند از: مزیت ناعادلانه: چرا مدارس هرگز به شما در مورد پول آموزش نمی دهند؟ و Midas Touch ، دومین کتابی که او با دونالد ترامپ در نوشتن آن همکاری کرده است.

رابرت کیوساکی : این یک تفکر اشتباه است که تمامی پولدارها، ثروت خود را از راه استثمار دیگران به دست آورده‌اند.

از طرف دیگر او مقالات بسیاری دربارهٔ پول و دنیای تجارت نوشته و در روزنامه ‌ها و مجلات به چاپ رسانده ‌است. بعد از نگارش کتاب پدر پولدار، پدر بی ‌پول او بازی cashflow 101 را طراحی کرد و توانست در قالب یک بازی آموزش‌های مالی را برای همه مردم توضیح دهد. در واقع همین استراتژی‌های او بودند که توانستند او را در سن ۴۷ سالگی و در اوج جوانی و نشاط بازنشسته کنند. او می‌گفت: کتاب‌هایی نوشته ‌ام که به شما نشان می‌دهند به جای اینکه برای پول کار کنید، می توانید گوشه ‌ای بایستند و ببینند که چگونه پول سخت برایتان کار می‌کند و شما را صاحب سود و سرمایه فراوان می گرداند.

رابرت کیوساکی : ثروتمند شدن تلفیقی از هنر و علم است.

او همچنین یک کتاب به نام “کودکان هوشمند و ثروتمند” نوشت که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. او این کتاب را برای والدین نوشت تا والدین بتوانند به فرزندان خود در مورد مفاهیم مالی آموزش دهند.

همچنین او یک نرم‌افزار برای کودکان ایجاد کرد که آنها بتوانند ایده‌های تجاری، امور مالی شخصی، بازارهای مالی جهان و اقتصاد جهانی را در آنجا قرار دهند.

او همچنین یک ستون مقاله ماهانه، در بخش مالی یاهو دارد.

در ادامه لیست کاملی از کتاب های رابرت کیوساکی که در ایران ترجمه و آماده عرضه شده اند را ارائه میکنیم. برای تهیه این کتاب های می توانید به کتاب فروشی ثروت در همین سایت مراجعه کنید و یا روی نام هر کتاب کلیک کنید :

کتاب فروشی ثروت

ردیف

نام کتاب / محصول

نویسنده

۱ بازی گردش مالی رابرت کیوساکی
۲ پدر پولدار پدر بی پول رابرت کیوساکی و شارون لچتر
۳ هوش مالی یک میلیاردر را داشته باشید رابرت کیوساکی
۴ به فکر یک تجارت باشید قبل از اینکه بیکار شوید رابرت کیوساکی
۵ تجارت در عصر جدید رابرت کیوساکی
۶ چهارراه پولسازی رابرت کیوساکی
۷ مدرسه تجارت رابرت کیوساکی و شارون لچتر
۸ مدیریت مالی موفق رابرت کیوساکی و شارون لچتر
۹ تاکتیک های میلیاردرهای موفق رابرت کیوساکی و شارون لچتر
۱۰ ۸ راز نظامیان برای سرمایه گذاری و کارآفرینی رابرت کیوساکی
۱۱ چرا میخواهیم شما هم ثروتمند شوید ! رابرت کیوساکی و دونالد ترامپ
۱۲ کودک امروز نابغه اقتصادی فردا رابرت کیوساکی
۱۳ چه کسی پول مرا برداشت ؟ رابرت کیوساکی
۱۴ چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند رابرت کیوساکی
۱۵ کودکان هوشمند و ثروتمند رابرت کیوساکی
۱۶ چگونه از دارایی های خود محافظت کنیم ؟ رابرت کیوساکی
۱۷ شانس دوباره رابرت کیوساکی
۱۸ معجزه موفقیت رابرت کیوساکی و شارون لچتر
۱۹ راهنمای سرمایه گذاری موفق رابرت کیوساکی
۲۰ تیم سرمایه گذاری مهمتر از پول رابرت کیوساکی
۲۱ سرمایه گذار موفق در املاک و مستغلات رابرت کیوساکی

نسخه فارسی بازی cashflow 101 رابرت کیوساکی در ایران منتشر شد

این بازی فکری که توسط روزنامه آمریکای امروز ” مونوپولی در Stroids” لقب گرفته بود در سال ۲۰۱۸ با رنگ ها و شکل ها و دستور العمل های بهتر به روز شد و هم اکنون پس از بررسی ، تحقیق و مداومت بالاخره در ایران نیز نسخه جدید سال ۲۰۱۸ بازی cashflow101 با عنوان «بازی گردش مالی» با کیفیتی بالا و کاملا بومی سازی شده طراحی و تولید گردید.

در طراحی نسخه فارسی تلاش شده است تا با حفظ ساختار اصلی بازی، اطلاعات و ارقام موجود در آن در حد امکان متناسب با شرایط حال جامعه ایران باشد تا پذیرش مفاهیم برای مخاطب امکان پذیرتر گردد.

در این بازی یاد می گیرد با چشم های خود به توصیه های مالی گوش کنید.

گروه تحقیقاتی آموزشی آر،کِی افتخار دارد که «بازی گردش مالی» را در ایران به همراه خدمات پشتیبانی ارائه دهد. علاوه بر این کارگاه های آموزش بازی گردش مالی را به صورت گروهی و نیمه خصوصی در مشهد و سایر شهرهای ایران برگزار می نماید. آموزش بازی توسط مربی ارشد این بازی آقای رضا کارگزار ارائه می گردد.

برای تهیه بازی گردش مالی به کتابفروشی ثروت بروید یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید بازی گردش مالی

بهترین محل سرمایه گذاری وجود خودتان است.

برای شرکت در کارگاه های آموزش بازی گردش مالی به شکل گروهی یا خصوصی با شماره های ۰۹۳۶۳۷۳۸۱۱۷ و ۰۵۱۳۷۰۵۱۴۸۹ (خانم حسین زاده) تماس بگیرید.

دوره نیمه خصوصی آموزش تضمینی پولسازی به روش رابرت کیوساکی

این دوره برای اولین بار در ایران و با هدف ارتقاء عملی هوش مالی افراد و بر اساس بازی بی نظیر گردش مالی رابرت کیوساکی برگزار می گردد و تا به حال بیش از ۱۰ دوره در مشهد و سایر شهرستان ها با موفقیت اجرا شده است. هم اکنون این دوره ارزشمند به شکل نیمه خصوصی و حداکثر ۴ نفره در مشهد برگزار می شود و میزبان علاقه مندان علم کسب ثروت می باشد. از طرفی امکان برگزاری این دوره در سایر شهرها، بنا به درخواست گروه ها ، شرکت ها و سازمان ها وجود دارد.

برای ثروتمند شدن بازی با پول را یاد بگیرید.

برای شرکت در دوره تضمینی پولسازی به روش رابرت کیوساکی با شماره های ۰۹۳۶۳۷۳۸۱۱۷ و ۰۵۱۳۷۰۵۱۴۸۹ تماس بگیرید.

بنر جدید دوره پولسازی
تلگرام بازی گردش مالی
۸ دیدگاه
 • رامین
  پاسخ
  ارسال شده در۱۲:۴۱,۱۳۹۷/۰۴/۱۳

  چندوقت پیش به صورت اتفاقی با کتاب پدر پولدار و پدر بی پول با رابرت کیوساکی آشنا شدم. میتونم بگم خیلی خیلی تاثیر گذار بوده در نگرش من به پس انداز پول و آموزش سرمایه گذاری. در صدد هستم از این سایت بقیه کتاب های کیوساکی رو تهیه کنم. البته دوره پولسازی به روش کیوساکی که آقای کارگذار برگزار میکنن هم شرکت میکنم. چون باید به فکر آیندم باشم از همین الان. ممنونم از آقای کارگزار.

 • ارسال شده در۰۷:۵۴,۱۳۹۷/۰۵/۰۲

  از شما ممنونم بابت مطالب خوب و کاربردیتون

 • ارسال شده در۱۳:۴۰,۱۳۹۷/۱۱/۱۰

  سلام
  مقاله تان عالی بود
  سپاسگزارم

  • Ghasem Gharaei
   پاسخ
   ارسال شده در۱۰:۲۰,۱۳۹۷/۱۱/۱۱

   سلام دوست عزیز
   خواهش می‌کنم، امیدوارم تندرست و ثروتمند باشید

 • ارسال شده در۱۴:۲۷,۱۳۹۷/۱۱/۲۳

  سلام
  کتابهای رابرت کیوساکی خیلی خوب هستند ولی احساس می کنم بعضی جاها مثالهاشو باید بومی سازی نمایند .
  با سپاس از شما

 • الهام
  پاسخ
  ارسال شده در۱۶:۰۸,۱۳۹۸/۰۹/۲۶

  سلام
  من یک سوال داشتم
  توی تهران این کارگاه ها رو برگزار نمی کنید؟
  ممنونم

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

طراحی سایت