logo

سایت شخصی رضا کارگزار

مربی سواد مالی | موسس باشگاه کش فلو | مربی ارشد بازی کش فلو
ceo[a]rezakargozar.com
09363738117
کیم کیوساکی کیست؟

کیم کیوساکی کیست؟

نام به انگلیسی Kim Kiyosaki
تاریخ و محل تولد ۲۶ ژانویه ۱۹۵۷ (۶۲ سال)، هنولولو، ایالت هاوایی
محل فعلی زندگی آریزونا
تابعیت آمریکا
شغل نویسنده، کارآفرین
علت معروف شدن کتاب زن ثروتمند
ثروت خالص ۴۰ میلیون دلار (۲۰۱۹)
علاقه مندی ها کتاب خواندن، سفر کردن
همسر رابرت کیوساکی (۱۹۹۴ – تاکنون)

کیم کیوساکی نویسنده و بازرگان مشهور آمریکایی است. او به خاطر کتاب “زن ثروتمند” و همچنین همسر رابرت کیوساکی (نویسنده کتاب معروف پدر پولدار پدر بی پول)، معروف است.

او الهام بخش زنان در سراسر جهان است زیرا در لیست زنان میلیونر خودساخته جهان قرار دارد.

او کار خود را در شهر هونولولو هاوایی، به عنوان کارمند یک مجله تجاری آغاز کرد. این شغل، فرصتی به او داد تا به ایده های جدیدی مانند مالکیت شغلی، سرمایه گذاری و رئیس خود بودن عادت کند.

این امر برای او الهام بخش بود تا در سنین پایین، کسب و کار خود را راه اندازی کند. کسب و کار وی، یک تجارت پوشاک بود که به تدریج به یک شرکت میلیون دلاری با توزیع گسترده در سراسر ایالات متحده تبدیل شد.

در طول این مدت، وی با همسر آینده و همکار خود رابرت کیوساکی ملاقات کرد. کیم و رابرت می‌دانستند که قرار است در معرض مشکلات مالی قرار بگیرند. آنها حتی مدتی بی خانمان بودند؛ اما به توصیه های دوستان و نزدیکانشان که می‌گفتند بروید کار پیدا کنید، گوش نکردند.

این کاری نبود که آنها می‌خواستند انجام دهند. درعوض آنها مشغول کسب تجربه در تجارت و سرمایه گذاری بودند. آموزش های پدر پولدار رابرت، آنها را در طول این فرآیند راهنمایی می‌کرد. این فعالیت ها برای کیم به عنوان شخصی که قبلاً به تنهایی در کسب و کارهای موفق شرکت کرده بود، حتی قبل از دیدار با رابرت، امری طبیعی بود.

آنها با هم کار کردند تا کسب و کار خودشان را به انجام برسانند و در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند. تنها در عرض پنج سال، او بسیار ثروتمند شد و به فکر بازنشستگی افتاد. در سال ۱۹۹۴ با رابرت ازدواج کرد و سپس به همراه رابرت، تجارت سمینار خودش را فروخت و هر دو بازنشسته شدند.

در سال ۱۹۹۷ با کمک یکدیگر شرکت تکنولوژی کش فلو (Cashflow Technologies) را تأسیس کردند. این شرکت با هدف به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات با دنیایی که در حین ساختن کسب و کارهای خود بدست آورده بودند، تأسیس شد.

طبق نظر کیم، برای انجام یک سرمایه گذاری موفق، بهتر است این موارد را در نظر داشته باشید:

  • نحوه شروع کار
  • چگونه می‌توان از بدهی های بد خارج شد
  • معامله خوب معامله بد
  • چگونه می‌توان معامله های خوب املاک و مستغلات را پیدا کرد که برای شما پولسازی کنند

وی سی دی های صوتی بسیاری را نیز منتشر کرده است. راهنمای موفقیت شگفت انگیز (GPS) یک سیستم برنامه ریزی سرمایه گذاری بوده که توسط وی طراحی گردیده است.

من مطمئن هستم که او قصد دارد کتاب‌های بیشتری را مثل زن ثروتمند بنویسد.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

دیدگاه
اسم
Email
وبسایت

طراحی سایت