logo

سایت شخصی رضا کارگزار

متخصص و مدرس برنامه ریزی مالی شخصی | مربی ارشد بازی کش فلو | موسس باشگاه بازی گردش مالی ( باشگاه کش فلو ایران )
ceo[a]rezakargozar.com
09153258199
0
  • محصولی در سبد نیست.
 

درباره من

رضا کارگزار
رضا کارگزار

من رضا کارگزار هستم

در تیرماه ۱۳۶۵ در مشهد به دنیا آمدم. دوره کارشناسی را در رشته اقتصاد و دوره کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت اجرایی در دانشگاه های کشورم ایران سپری کردم. البته با توجه به تمایل شخصی من به حوزه بازاریابی دوره ارشد را با گرایش بازاریابی سپری کردم و یک دوره MBA نیز با گرایش بازاریابی در یکی از موسسات آموزش عالی مشهد گذرانده ام و مستمرا در همایش ها و سمینارهای مربوطه شرکت میکنم.

اگر درباره علایقم بپرسید باید بگویم شاید در سال های ابتدایی دوره متوسطه علاقه به معماری و خلق کردن داشتم ولی به سرعت در دوره پیش دانشگاهی مسیر فکری من عوض شد و علاقه مند به مسائل اقتصادی و قدرت وسوسه کننده اقتصاد در تصمیمات جهانی شدم و به همین علت رشته اقتصاد را انتخاب کردم و از همان سال اول دانشگاه مشغول به کار در حوزه بورس ، فروشندگی ، بازاریابی و ویزیتوری شدم. به طوری که بعد از ۳ سال با یک ایده کارآفرینانه در سن ۲۱ سالگی اقدام به راه اندازی کسب و کاری در حوزه توزیع مواد غذایی کردم و اولین شبکه توزیع خانگی مواد غذایی را در مشهد راه اندازی کردم. به مدت ۴ سال در این زمینه مشغول بودم و بعد از آن به خدمت مقدس سربازی رفتم که به واقع زمان تنفسی بود برای اندیشیدن به همه چیز و همه کار. بعد از دوران خدمت ، به علت تمایل به تجربه کردن سایر بخش های اقتصادی ، از سال ۹۱ به بعد وارد حوزه هایی مثل هتلداری و گردشگری ، لوازم خانگی ، فناوری اطلاعات و صنعت بیمه شدم و در شغل مدیریت فروش ، مدیریت بازاریابی و مدیر تجاری سازی ایده ها مشغول به کار بودم.

البته بعد گذشته تمام این سالها یک علاقه دیگر هم در من به وجود آمد و آن هم عشق به سرمایه گذاری و تجربه ریسک بود. در این راستا مطالعات زیادی داشتم و در حال توسعه فعالیت هایم در زمینه انجام سرمایه گذاری های موفق و آموزش مهارت های سرمایه گذاری و ایجاد مکانیزمی برای برقراری رابطه ای پایدار بین سرمایه گذاران و سرمایه پذیران هستم. در حال حاضر نیز به عنوان مربی ارشد بازی جهانی cashflow101 رابرت کیوساکی در ایران مشغول به معرفی و آموزش این بازی منحصر به فرد به علاقه مندان آموزش های سواد مالی و سرمایه گذاری هستم.

شرکت هوش ثروت را در ابتدای سال ۹۸ تاسیس کردم که با رسالت تولید و ترویج ابزارهای کمک آموزشی در زمینه هوش مالی فعالیت می کند و به عنوان اولین محصول بازی رومیزی کش فلو نسخه ایران را تولید کردیم و باشگاه کش فلو را به عنوان اولین باشگاه کش فلو در ایران و اولین باشگاه آنلاین این بازی در سطح دنیا افتتاح کردیم.

در ادامه باید بگویم فعالیت های کاری و تحصیلی من در تمام این سالها منجر به کسب تجارب ارزشمندی شد که تصمیم دارم این تجارب را از طریق این سایت برای همه به اشتراک بگذارم و در مواردی که مهارت کسب کرده ام از طریق برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی و همچنین همکاری مشترک و قرار گرفتن در کنار فعالان اقتصادی و صاحبان کاروکسب ، کمکی کوچک به رشد آنها و پیشرفت کشور عزیزم ایران کرده باشم.

البته در بخش بیمه، با توجه به فرهنگ ضعیف بیمه ای که کشور ما به آن دچار است و شاید ریشه خیلی از مشکلات مالی ناخواسته مردم ایران در آن باشد، فعالیت های آموزشی و مشاوره ای را یک رسالت برای خود می دانم و از هر فرصت و امکانی برای آشنایی مردم با بیمه و بالاخص بیمه های عمر استفاده کرده و رسالت خود را به انجام میرسانم.

در پایان از تمام کسانی که هم فکر ، توانمند و مشتاق به همکاری با بنده هستند دعوت می کنم با من ارتباط برقرار کرده و این فرصت را به من بدهند تا علاوه بر اینکه یک دوست خوب برای من می شوند با کمک آنها بتوانم مسیر کاری خود را با موفقیت طی نمایم و در دستیابی به اهدافم سربلند گردم.

 

شاد، تندرست و ثروتمند باشید
رضا کارگزار

مهارت ها و تخصص های من

من به عنوان متخصص ، ایده پرداز ، مشاور ، محقق و مدرس در حوزه های پیش رو توان همکاری و همراهی با افراد و پروژه های مرتبط را دارا هستم.

بازاریابی و فروش ۰
مربی ارشد بازی کش فلو ( CashFlow ) ۰
کار و کسب ۰
مدیریت ۰
سرمایه گذاری ۰
برنامه ریزی مالی شخصی ۰
بیمه عمر ۰

با ارسال پیام برای من، افتخار دوستی با خودتان را به من بدهید.

طراحی سایت