logo

سایت شخصی رضا کارگزار

مربی سواد مالی | موسس باشگاه کش فلو | مربی ارشد بازی کش فلو
ceo[a]rezakargozar.com
09363738117
 

درباره من

رضا کارگزار
رضا کارگزار

من رضا کارگزار هستم

در تیرماه ۱۳۶۵ در مشهد به دنیا آمدم. دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک تحصیل کردم و دوره کارشناسی را در رشته اقتصاد و دوره کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت اجرایی در دانشگاه های کشورم ایران سپری کردم. البته با توجه به تمایل شخصی من به حوزه بازاریابی، دوره ارشد را با گرایش بازاریابی سپری کردم و یک دوره MBA نیز با گرایش بازاریابی در یکی از موسسات آموزش عالی مشهد گذرانده ام ولی کماکان مستمراً در کارگاه ها، همایش ها و سمینارهای مختلف به جهت یادگیری آزاد شرکت می کنم.

اگر درباره علایقم بپرسید باید بگویم شاید در سال های ابتدایی دوره متوسطه علاقه به معماری و خلق کردن داشتم ولی به سرعت در دوره پیش دانشگاهی مسیر فکری من عوض شد و علاقه مند به مسائل اقتصادی و موضوع ثروت شدم و به همین علت رشته اقتصاد را انتخاب کردم و از همان سال اول دانشگاه مشغول به کار در حوزه بورس ، فروشندگی ، بازاریابی و ویزیتوری شدم. به طوری که بعد از ۳ سال با یک ایده کارآفرینانه در سن ۲۱ سالگی اقدام به راه اندازی کسب و کاری در حوزه توزیع مواد غذایی کردم و اولین شبکه توزیع خانگی مواد غذایی (شبکه توزیع گِرا) را در مشهد راه اندازی کردم. به مدت ۴ سال در این زمینه مشغول بودم و بعد از آن به خدمت مقدس سربازی رفتم که به واقع زمان تنفسی بود برای اندیشیدن به همه چیز و همه کار. بعد از دوران خدمت ، به علت تمایل به تجربه کردن سایر بخش های اقتصادی ، از سال ۹۱ به بعد وارد حوزه هایی مثل هتلداری و گردشگری ، لوازم خانگی ، فناوری اطلاعات و صنعت بیمه شدم و در شغل های مدیریت فروش ، مدیریت بازاریابی و مدیر تجاری سازی ایده ها مشغول به کار بودم.

البته بعد گذشته تمام این سالها یک علاقه دیگر هم در من به وجود آمد و آن هم عشق به سرمایه گذاری و تجربه ریسک بود. در این راستا مطالعات زیادی داشتم و در حال توسعه فعالیت هایم در زمینه انجام سرمایه گذاری های موفق و آموزش مهارت های سرمایه گذاری و ایجاد مکانیزمی برای برقراری رابطه ای پایدار بین سرمایه گذاران و سرمایه پذیران هستم. در حال حاضر نیز به عنوان مربی ارشد بازی جهانی cashflow101 رابرت کیوساکی در ایران مشغول به معرفی و آموزش این بازی منحصر به فرد به علاقه مندان آموزش های سواد مالی و سرمایه گذاری هستم.

به همین منظور شرکت هوش ثروت را در ابتدای سال ۹۸ تاسیس کردم که با رسالت تولید و ترویج ابزارهای کمک آموزشی در زمینه هوش مالی فعالیت می کند و به عنوان اولین محصول بازی رومیزی کش فلو نسخه ایران را تولید کردیم و در گام دوم نسخه خانوادگی بازی های کش فلو با نام تجاری کش فلو رِیس را هم طراحی، تولید و عرضه کردیم و پلتفرم آموزشی باشگاه کش فلو را نیز به عنوان اولین باشگاه کش فلو در ایران و اولین باشگاه آنلاین این بازی در سطح دنیا افتتاح کردیم.

در ادامه باید بگویم فعالیت های کاری و تحصیلی من در تمام این سالها منجر به کسب تجارب ارزشمندی در حوزه ثروت، سواد مالی، سرمایه گذاری و کارآفرینی شد که تصمیم دارم این تجارب را از طریق سایت باشگاه کش فلو برای همه علاقه مندان به اشتراک بگذارم و در مواردی که مهارت کسب کرده ام از طریق برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی و همچنین همکاری مشترک و قرار گرفتن در کنار فعالان اقتصادی و صاحبان کار و کسب ، کمکی کوچک به رشد آنها و پیشرفت ایران کرده باشم.

در پایان از تمام کسانی که هم فکر ، توانمند و مشتاق به همکاری با بنده هستند دعوت می کنم با حضور در باشگاه کش فلو، با من ارتباط برقرار کرده و این فرصت را به من بدهند تا علاوه بر اینکه یک دوست خوب برای من می شوند با کمک آنها بتوانم مسیر کاری خود را با موفقیت طی نمایم و در دستیابی به اهدافم سربلند گردم.

پیشنهاد می کنم برای آشنایی بیشتر با من سرفصل ۱ کارگاه مجازی هوش ثروت را تماشا نمایید و در ادامه این کارگاه از مطالب ارزشمند آن نیز که هدیه من به شماست به رایگان استفاده نمایید تا با مسیر فقر تا ثروت و ابزارهای آموزشی من در باشگاه کش فلو که به شما برای پیمودن این مسیر کمک می کند آشنا شوید.

 

شاد، تندرست و ثروتمند باشید
رضا کارگزار

مهارت ها و تخصص های من

من به عنوان متخصص ، ایده پرداز ، مشاور ، محقق و مدرس در حوزه های پیش رو توان همکاری و همراهی با افراد و پروژه های مرتبط را دارا هستم.

بازاریابی و فروش ۰
مربی ارشد بازی کش فلو ( CashFlow ) ۰
کار و کسب ۰
مدیریت ۰
سرمایه گذاری ۰
برنامه ریزی مالی شخصی ۰
بیمه عمر ۰

با ارسال پیام برای من، افتخار دوستی با خودتان را به من بدهید.

طراحی سایت